Коноплянка відкрив рахунок в матчі "Шальке" проти "Боруссії"

Коноплянка відкрив рахунок в матчі "Шальке" проти "Боруссії" Фото: Євген Коноплянка (twitter.com/s04)

Українець вперше за два з половиною місяці потрапив в стартовий склад

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка відкрив рахунок в матчі 30 туру чемпіонату Німеччини проти дортмундської "Боруссії". Про це повідомляється в Twitter гельзенкірхенського клубу.

Українець вийшов у стартовому складі і забив в рурському дербі на 50 хвилині. За 24 хвилини Коноплянку замінив Марко Пьяца.

Для Євгена це третій гол в 23 матчах нинішнього сезону в Бундеслізі. Раніше він забивав у ворота "Лейпцига" (2:0) і "Вердеру" (1:2).

Зазначимо, Коноплянка вперше за два з половиною місяці потрапив в стартовий склад "Шальке". Останній раз він виходив в основі на початку лютого.

За "Боруссію" виступає інший український півзахисник - Андрій Ярмоленко, але він не потрапив в заявку на матч.

Поєдинок завершився з рахунком 2:0. Завдяки перемозі команда з Гельзенкірхена зміцнилася на 2 місці в Бундеслізі з 55 очками. "Боруссія" ділить третє місце з "Байєром" - в обох команд по 51 очку.

Нагадаємо, раніше футболіст "Боруссії" Д Андрій Ярмоленко відповів на питання німецьких уболівальників, розповівши про дружбу з партнером по збірній України і гравцем "Шальке" Євгеном Коноплянкою.