Конфлікт на Донбасі неможливо вирішити без участі Києва, - Порошенко

Конфлікт на Донбасі неможливо вирішити без участі Києва, - Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Україна хоче, щоб Росія почала поважати міжнародний закон

Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на Мюнхенській конференції 2017 року по безпеці заявив, що конфлікт на Донбасі неможливо вирішити без участі Києва. Про це він сказав під час панельної дискусії на тему "Майбутнє Заходу: крах чи повернення".

"Ми ніколи не дозволимо комусь вирішувати нашу долю без нашої участі. Будь-які спроби будуть попереджені мільйонами українців, які вже продемонстрували бажання боротися за свою незалежність, ми захищаємо свою країну... ніяких рішень про Україну без України. Всі подібні дії лише розпалять Росію" , - підкреслив голова української держави.

Він також зазначив, що Україна хоче, щоб Росія почала поважати міжнародний закон.

"Україна хоче миру і щоб Росія почала поважати міжнародний закон. Україна продемонструвала набагато більше бажання встановити мир, ніж ми отримали у відповідь", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Порошенко в ході свого виступу на Мюнхенській конференції 2017 року по безпеці заявив, що президент Росії Володимир Путін щиро ненавидить Україну.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся