Компенсацію за вкладами Ощадбанку СРСР на 13 червня отримали 300 тис. чоловік, - Хорошковський

Держава за станом на 13 червня виплатила компенсації 300 тис. вкладників Ощадбанку СРСР, на що було витрачено близько 300 млн грн. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Що стосується виплат компенсацій вкладникам Ощадбанку,... по-перше, ця робота вже організована протягом 11 днів... На сьогодні вже скористалися можливістю отримати 1 тис. грн приблизно 300 тис. вкладників на всій території України. Тобто, виплачено близько 300 млн грн", - зазначив Хорошковський.

Він також нагадав, що з початку травня до пенсій в Україні була виплачена надбавка у розмірі 100 грн, за винятком тих людей, які не отримували трудові пенсії. В той же час, він попросив пенсіонерів у разі неотримання виплат звертатися в районні відділення Пенсійного фонду з тим, щоб прояснити ситуацію.

Як повідомлялося, з 1 червня ц.р. в Україні почалися виплати вкладникам, які вклали свої гроші в Ощадбанк СРСР до 2 січня 1992 р. Планується, що до кінця 2012 р. компенсацію отримають близько 6 млн вкладників. За станом на 5 червня 2012 р. 93 тис. людей отримали по 1 тис. грн компенсації вкладів колишнього Ощадбанку СРСР.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся