Компанія Westinghouse Electric почала процедуру банкрутства

Середа 29 березня 2017 11:56
Компанія Westinghouse Electric почала процедуру банкрутства
Фото: Westinghouse

Таке рішення схвалила рада директорів материнської корпорації Toshiba

Американська компанія Westinghouse Electric, що обслуговує атомні електростанції, оголосила себе банкрутом. Про це повідомляє CNN.

"Таке рішення схвалила рада директорів материнської корпорації Westinghouse Electric - японської Toshiba. Позов подадуть відповідно до 11-ї глави Кодексу Сполучених штатів про банкрутство, що дозволить Toshiba обмежити ризик майбутніх збитків у Westinghouse", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, Toshiba вирішила збанкрутувати Westinghouse Electric через збитки у майже 7 млрд доларів. Процедура банкрутства збільшить збитки приблизно до 9 млрд доларів.

Westinghouse - історична компанія, яка була великим промисловим конгломератом, що змінив світ в кінці 19-го і початку 20-го століть. Його засновник і винахідник Джордж Вестінгауз був ключовим прихильником використання змінного електричного струму, який як і раніше використовується у всьому світі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, що три компанії були зацікавлені у будівництві в Україні заводу з виробництва тепловиділяючої збірки (ТВЗ) для Атомних електростанцій. В їх числі була і компанія Westinghouse.

За його словами, в 2016 році з 13 поставок палива для українських АЕС чотири поставки здійснила компанія Westinghouse, а в подальшому українська атомна енергетика планувала повністю перейти на паливо цієї компанії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся