ru ua

Компанія Apple опублікувала характеристики і назви нових iPhone

Компанія Apple опублікувала характеристики і назви нових iPhone Ілюстративне фото (idropnews.com)

За кілька годин до презентації в коді сторінки на офіційному сайті компанії з'явилися згадки про iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR

За кілька годин до офіційної презентації, яка повинна відбутися в Каліфорнії, в коді сторінки на офіційному сайті американської компанії з'явилися згадки iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR. Про це повідомляє видання ATH.

Редактори видання знайшли в коді сторінки назви трьох смартфонів - iPhone XS, XS Max і XR. Крім назв, на сайті були вказані і деякі характеристики нових пристроїв, такі як розмір екрана, обсяг пам'яті і колір корпусу.

Зокрема, у iPhone XS, згідно зафіксованим виданням кодом, діагональ дисплея становить 5,8 дюйма, iPhone XS Max - 6,5 дюйма. Смартфони будуть продаватися з пам'яттю 64, 256 і 512 ГБ в сріблястому, чорному і золотому кольорі.

У iPhone XR буде екран в 6,1 дюйма, цей телефон доступний в чорному, білому, червоному, жовтому, синьому і кораловому кольорах з об'ємом пам'яті 64 і 256 ГБ. Крім цього на сторінці були розміщені неактивні посилання на силіконові і шкіряні чохли для телефонів в різних колірних рішеннях.

Видання знайшло на сторінці сайту згадку Apple Watch Series 4, які будуть представлені в різних кольорах. З нового - збільшена до 40 і 44 мм ширина екрану (розміри попередніх версій - 38 і 42 мм).

Зазначимо, що через деякий час Apple видалила з сайту всі згадки нових пристроїв.

Нагадаємо, сьогодні, 12 вересня, відбудеться щорічна презентація Apple.