ua en ru

Комунальники розібрали 2 барикади на Майдані і вивезли близько 20 машин сміття

Працівники комунальних служб розібрали 2 барикади на Майдані Незалежності в Києві, а також вивезли близько 20 машин сміття.

Працівники комунальних служб розібрали 2 барикади на Майдані Незалежності в Києві, а також вивезли близько 20 машин сміття. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Так, станом на 18:00 комунальники розібрали барикаду на вул. Хрещатик біля Будинку профспілок, а також на перетині вул. Інститутській і Хрещатик.

Також комунальники повністю прибрали сміття з Майдану Незалежності.

За словами представників комунальних служб, за сеголня з Майдану вивезено близько 20 машин зі сміттям.

Разом з цим комунальники зазначають, що активісти не дозволяють розбирати інші барикади, поки не будуть звільнені близько 50 активістів Майдану.

Нагадаємо, вранці 7 серпня співробітники комунальних служби спільно з правоохоронцями спробували зачистити Майдан. Однак активісти почали чинити їм опір, у тому числі підпалюючи шини. В результаті зіткнень, за даними МВС України, постраждали близько 50 бійців батальйонів "Київ-1" і "Київ-2", а також 4 працівники комунальних служб Києва.