Комітети ВР створять робочу групу по опрацюванню законопроекту про нульову декларацію

НовиниПолітика    23.09.2016 - 15:39
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

До групи увійдуть нардепи з антикорупційного комітету та комітету з питань податкової та митної політики

Комітет парламенту з питань запобігання і протидії корупції пропонує створити робочу групу щодо напрацювання проекту закону про нульову декларацію. Про це повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Так, комітет на своєму засіданні заслухав та обговорив інформацію голови комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної щодо законодавчої ініціативи впровадження так званої "нульової декларації".

"За результатами обговорення членами Комітету запропоновано створити робочу групу щодо напрацювання проекту Закону про нульову декларацію, до складу якої увійдуть народні депутати – члени Комітету з питань запобігання і протидії корупції та Комітету з питань податкової та митної політики", - сказано в повідомленні.

Так, на думку членів антикорупційного комітету, робоча група має узгодити законодавчу ініціативу про нульову декларацію із законодавством у сфері притягнення до відповідальності за незаконне збагачення (стаття 3682  КК України); виключити можливість будь-яких неузгодженостей між чинним антикорупційним законодавством, зокрема, законом "Про запобігання корупції" та проектом про нульову декларацію.

Крім того, пропонується обов’язково передбачити термін набрання чинності вказаного законопроекту з 2018 року. Таким чином, не уникнуть відповідальності особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище і зобов’язані подати у 2016-17 роках щорічні декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік відповідно до вимог чинного законодавства протягом 60 календарних днів після початку роботи системи електронного декларування.

Нагадаємо, голова Державної фіскальної служби Роман Насиров виступає за введення нульового декларування в 2016 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся