Комітет ВР утворить робочу групу для опрацювання пропозицій президента щодо амністії у 2016

НовиниПолітика    10.10.2016 - 10:59
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України
Парубій розповів, що буде розглядати Рада на наступному пленарному тижні Рада уточнила поняття універсальної програмної послуги

Комітет на своєму засіданні розглянув пропозиції президента щодо відповідного закону

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності утворить робочу групу для опрацювання пропозицій президента України до закону "Про амністію у 2016 році". Про це повідомляє інформаційне управління апарату ВРУ.

Так, комітет на засіданні 5 жовтня 2016 року розглянув пропозиції президента до вказаного закону.

Зазначається, що члени комітету за результатами обговорення ухвалили рішення повторно звернутись до представника президента у Раді Артура Герасимова щодо необхідності чіткого формулювання тексту змін, запропонованих головою держави до закону "Про амністію у 2016 році" та надання їх комітету.

"Утворити робочу групу при Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності з питань опрацювання пропозицій Президента України до Закону України "Про амністію у 2016 році". Головою робочої групи обрано Голову підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрія Мірошниченка", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, у серпні президент України Петро Порошенко ветував законопроект №4255, яким була оголошена амністія і поширена в цьому році на засуджених учасників антитерористичної операції (АТО).

Читайте в розділі

РФ продовжила гуманітарну паузу в Алеппо ще на добу

МЗС вимагає від Росії звільнити Сенцова та Кольченка

Новий пункт пропуску на українсько-польському кордоні збудують за два роки

On Top