Комітет рекомендує ВР прийняти законопроект про захист ошуканих вкладників банків

НовиниФінанси    15.11.2016 - 16:07
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Законопроект рекомендують прийняти за основу та в цілому

Парламентський комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності підтримав президентський проект закону №5390 щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживанням у сфері банківських та інших фінансових послуг. Про це повідомив представник президента у Верховній Раді, депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов, передає прес-служба БПП.

"Переважна більшість членів комітету підтримала президентський проект закону 5390 та рекомендувала Верховній Раді прийняти документ за основу і в цілому. В обговоренні взяли участь представники Фонду гарантування вкладів, Національного банку, делеговані представники ошуканих вкладників банку "Михайлівський". Комітет вивчив їх пропозиції, після чого вони також висловили підтримку законопроекту та його прийняттю в цілому", - підкреслив парламентар.

Нагадаємо, 11 листопада президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Ради як невідкладний законопроект про захист ошуканих вкладників банків.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top