Комітет рекомендує Раді штрафувати військовозобов'язаних за розпивання алкоголю під час зборів

НовиниПолітика    29.09.2016 - 10:45
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Законопроект рекомендують прийняти за основу

Комітет парламенту з питань національної безпеки і оборони рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект №5112  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців та деяких інших осіб". Про це повідомляє інформаційне управління апарату ВРУ.

Члени комітету розглянули відповідний законопроект на своєму засіданні 21 вересня 2016 року.

Необхідність прийняття законопроекту обумовлювалася необхідністю посилення відповідальності військовослужбовців, військовозобов'язаних, а також резервістів під час проходження зборів за порушення правил водіння або експлуатації машин, вчинені у стані алкогольного сп’яніння, вчинення ними військових адміністративних правопорушень, у разі невиконання (неналежного виконання) ними своїх службових обов’язків, порушення військової дисципліни або громадського порядку.

"На думку народних депутатів, прийняття законопроекту сприятиме підвищенню рівня військової дисципліни, правопорядку серед військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, шляхом дотримання ними встановленого порядку проходження військової служби", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, Верховній Раді України пропонують ввести штраф за розпивання алкогольних напоїв військовозобов'язаними та резервістами під час проходження зборів. Відповідний законопроект №5112 був зареєстрований в Раді 12 вересня 2016 року.

On Top