Комітет рекомендує Раді розширити перелік держчиновників

НовиниПолітика    18.10.2016 - 15:49
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Це сприятиме подальшій деполітизації держслужби

Комітет парламенту з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому законопроект №5263 "Про внесення змін до закону "Про державну службу" (щодо статусу працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп)". Про це повідомляє інформаційне управління апарату ВР.

Комітет наголошує, що при прийнятті зазначеного закону не були враховані особливості функціонування секретаріатів депутатських фракцій (груп), які здійснюють організаційне, інформаційне, консультативно-правове та інше забезпечення діяльності депутатських фракцій (груп), сформованих з числа народних депутатів України.

"Під час обговорення члени Комітету висловилися за необхідність підтримки законопроекту, оскільки реалізація його положень сприятиме подальшій деполітизації державної служби в Україні", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, відповідний проект закону був зареєстрований у Раді 11 жовтня 2016 року. Проектом закону пропонується включити посади працівників секретаріатів депутатських фракцій (груп) до посад працівників патронатної служби.

On Top