Комітет Ради з питань банківської діяльності заслухає звіт Гонтарєвої на цьому тижні

НовиниПолітика    18.10.2016 - 00:46
Фото: Валерія Гонтарєва
Фото: Валерія Гонтарєва
НБУ затвердив стратегію валютних інтервенцій на 2016-2020 роки Нацбанк просить розібратися з "провокаціями" Тарути проти Гонтарєвої

Гонтарєва відзвітує про роботу за рік перед комітетом

Комітет Ради з питань банківської діяльності може заслухати звіт Валерії Гонтарєвої про роботу за рік на цьому тижні. Про це РБК-Україна по завершенню засідання фракції повідомив нардеп, член фракції "Народний Фронт" Леонід Ємець.

"Обговорювали те, що питання до роботи Нацбанку є, і наш профільний комітет повинен провести зустріч з керівництвом Нацбанку, в тому числі, на якій вона повинна відповісти на всі гострі питання", - розповів Ємець і висловив сподівання, що глава Нацбанку відзвітує за річну роботу перед комітетом з питань банківської діяльності вже на цьому пленарному тижні.

Разом з тим, інший нардеп, який був присутній на засіданні фракції розповів, що комітет очікував щорічний звіт Гонтарєвої ще минулого пленарного тижня, але тоді вона не з'явилася, пояснюючи необхідністю підготовки до відрядження в США.

Проте на фракції вирішили не підтримувати створення ТСК з розслідування роботи голови Нацбанку.

"Спочатку комітет, слухання, якщо є фактаж - кримінальна справа", - пояснив депутат.

Нагадаємо, у Верховній раді буде зареєстровано звернення до президента Петра Порошенка про відставку глави Нацбанку Валерії Гонтарєвої.

Читайте в розділі

Проект податкової реформи винесено на обговорення Нацради, - Порошенко

Україна підніметься на 80 місце в новому рейтингу Doing Business, - Порошенко

Україна не може і не буде жити тільки на транші МВФ, - Порошенко

On Top