У Раді готують звернення до президента про відставку Гонтарєвої

НовиниФінанси    17.10.2016 - 14:43
Фото: Сергій Тарута
Фото: Сергій Тарута

У Верховній раді буде зареєстровано звернення до президента Петра Порошенка про відставку глави Нацбанку Валерії Гонтарєвої. Про це сьогодні на Погоджувальній раді ВРУ заявив народний депутат Сергій Тарута.

Парламентарій також закликав колег створити в парламенті тимчасову слідчу комісію, яка розслідує діяльність глави Нацбанку.

"Я звертаюся, щоб ми консолідували парламент, повернули довіру до парламенту, довіру до президента, довіру до уряду. Я пропоную поставити на порядок денний цього тижня дві постанови, які сьогодні будуть зареєстровані. Одна постанова – це клопотання перед президентом про звільнення Гонтарєвої. І друга постанова про те, щоб зробити тимчасову слідчу комісію", - заявив Сергій Тарута.

Він заявив, що Валерія Гонтарєва не відповідає на прямі звернення депутатів і уникає засідань парламентських комітетів.

"Якщо їй нема чого ховатися, нехай вона із задоволенням іде і працює з нами. Але вона не приходить на комітет, вона ігнорує експертів, вона ігнорує громадськість, депутатів. Тому треба консолідуватися навколо цього питання", - резюмував політик.

Як повідомлялося, на щорічних зборах МВФ у Вашингтоні Сергій Тарута роздавав брошуру про голову Нацбанку Валерію Гонтарєву під назвою "Загроза економічній безпеці України". За словами Тарути, всі факти, викладені в брошурі, відповідають дійсності і були перевірені Асоціацією українських банків.

On Top