ua en ru

Комітет Ради підтримав постанову про звільнення Супрун

Комітет Ради підтримав постанову про звільнення Супрун Фото: Уляна Супрун (РБК-Украина)

Рішення було прийнято одноголосно

Комітет з питань охорони здоров’я підтримав постанову про звернення до Кабінету міністрів щодо звільнення виконуючого обов'язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та заступника міністра Олександра Лінчевського. Про це під час засідання комітету у вівторок заявила голова комітету, народний депутат Ольга Богомолець, передає кореспондент РБК-Україна.

Рішення було прийнято одноголосно.

"Постанова про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідності займаним посадам та звернення до Кабінету міністрів України щодо звільнення із займаних посад першого заступника міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун та заступника міністра охорони здоров'я України Олександра Лінчевського № 8587. Одноголосно проголосовано", - заявила Богомолець.

РБК-Україна раніше анонсувало, що 2 жовтня парламентський комітет з питань охорони здоров'я планує розглянути звернення до уряду з вимогою звільнити в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.

Нагадаємо, у квітні виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що рішення комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я підтримати проект постанови про її звільнення лише підтверджує правильність проведених відомством реформ.

Так, 3 квітня комітет ВР з питань охорони здоров'я рекомендував Раді визнати роботу в.о. глави Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун незадовільною.