Комітет кредиторів не підтримав умови реструктуризації 550 млн дол. боргу Києва

Комітет кредиторів не підтримав умови реструктуризації 550 млн дол. боргу Києва
Фото: Мінфін

Пропозицію щодо реструктуризації боргу Києва не підтримали кредитори

Спеціальний комітет кредиторів не підтримав умови реструктуризації 550 млн дол. боргу Києва. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України.

"5 листопада 2015 року Київська міська рада прийняла рішення, що схвалює попередні основні умови обміну непогашених облігацій участі в позиках на загальну суму 550 мільйонів доларів США з терміном погашення в 2015 і 2016 роках на нові ОВДП (після списання основної суми в розмірі 25%) на сукупну основну суму ОВДП у розмірі 412,5 мільйонів доларів США з погашенням в 2019 і 2020 роках", - йдеться в повідомленні.

Мінфін погодив попередні основні умови обміну облігацій. Згідно з рішенням, нараховані відсотки за облігаціями будуть капіталізовані і додані до суми нових облігацій, відсоткова ставка за якими складе 7,75% річних. Власникам облігацій продовжили державні деривативи України на умовну суму в розмірі списання 25% суми за облігаціями.

"Протягом останніх кількох місяців у ході переговорів представники міста Києва та спеціального комітету кредиторів, які є власниками Облігацій, за участю представників Міністерства фінансів України, які не досягли згоди щодо умов проведення операції з реструктуризації боргу. Місто Київ та Міністерство фінансів вважають, що останнє речення, надане містом Києвом СКК, є справедливим і розумним компромісом, який, тим не менш, СКК не підтримав", - заявили в Мінфіні

Нагадаємо, Київська міська рада сьогодні на пленарному засіданні затвердив попередні умови щодо переведення місцевого боргу за єврооблігаціями в державний.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся