Комітет кредиторів "Океану" звинуватив нардепа Жолобецького в причетності до рейдерського захоплення заводу

НовиниЕкономіка    12.10.2016 - 16:35
Фото: НЗС
Фото: НЗС

Комітет кредиторів ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" звинуватив народного депутата України від фракції "Блок Петра Порошенко" Олександра Жолобецького в причетності до рейдерського захоплення заводу представниками Російської Федерації. Про це в ефірі 24 телеканалу заявив голова комітету кредиторів ПАТ "Миколаївський суднобудівний завод "Океан" Ігор Волошин, повідомляють миколаївські ЗМІ.

"Народний депутат від Миколаєва, Олександр Жолобецький одним з перших і голосніше за всіх кричав "Юсуфов прийди, спаси українське суднобудування. Спаси завод "Океан". Це мені дуже сильно нагадує 2014 рік – "Путін прийди". Тільки для Миколаєва "Юсуфов, прийди, спаси українське суднобудування". А Юсуфов – Шумило...", - заявив Ігор Волошин.

Раніше повідомлялося, що генеральний директор ТОВ "Океан – Судноремонт" Леонід Шуміло, якому рішенням Печерського районного суду Києва передано на відповідальне зберігання цілісно-майновий комплекс миколаївського заводу "Океан", раніше був предсавителем кіпрської компанії "Zonel Operations Ltd", яку пов'язують з екс-міністром енергетики РФ, екс-членом ради директорів ВАТ "Газпром" Ігорем Юсуфовим.

ЗМІ відзначають, що компанія "Zonel Operations Ltd" тісно пов'язана з ще однією офшорною компанією, теж підконтрольною особам, наближеним до російського "Газпрому" – "Belmont Industries Inc". Вона напередодні подала позов про поновлення її як кредитора ПАТ "МСЗ "Океан". За даними миколаївського видання, представником "Belmont Industries Inc" є громадянин Російської Федерації Сергій Копилов, наближений до екс-члена ради директорів ВАТ "Газпром" Ігоря Юсуфова. Сергій Копилов у 2010-2011 роках, а за словами Леоніда Шумило – і по сьогоднішній день, був головою наглядової ради ПАТ "МСЗ "Океан". У той час президентом суднобудівного заводу був Леонід Шумило.

Раніше повідомлялося, що директор ТОВ "Океан-Судноремонт" Леонід Шумило стверджує, що не має ніякого відношення і ніяк не пов'язаний з російським капіталом.

Також повідомлялося, що аналізуючи ситуацію з передачею Печерським судом майна заводу "Океан" представникам Російської Федерації, голова комітету кредиторів заводу "Океан" Ігор Волошин назвав подію "блискуче проведеною операцією ФСБ по знищенню українського суднобудування".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: завод
On Top