ua en ru

Комісію з відбору членів антикорупційного нацагентства оберуть до середини липня

Комісію з відбору членів антикорупційного нацагентства оберуть до середини липня Фото: заступник міністра юстиції України Антон Янчук

Кандидати в комісію від громадськості вже обрані, справа за Президентом, Кабміном і Радою

Конкурсна комісія з відбору членів Національного агентства з питань запобігання корупції буде обрано до середини липня 2015 р. Про це заявив заступник міністра юстиції Антон Янчук під час зустрічі з експертами Світового банку, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми розраховуємо на те, що члени можуть бути обрані до середини липня цього року", - повідомив Янчук.

Заступник міністра заявив, що минулої неділі від громадськості були обрані чотири кандидати в члени комісії, додавши, що це практично половина складу комісії.

"Представник від Кабінету міністрів буде призначений у найближчі дні. Ми очікуємо кандидатуру від Президента і від Верховної Ради. Після цього не буде жодних перешкод для внесення представником секретаріату Кабінету міністрів кандидатур конкурсної комісії на адресу прем'єр-міністра України", - підкреслив Янчук.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України затвердив Державну програму з реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційну стратегію) на 2015-2017 рр.