Комісія ВР планує рекомендувати уряду не оголошувати повторний конкурс з продажу ОПЗ

НовиниЕкономіка    22.09.2016 - 14:50
Фото: Одеський припортовий завод
Фото: Одеський припортовий завод

Комісія рекомендує не оголошувати новий конкурс до вирішення конфліктів навколо підприємства

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації розглянула питання щодо приватизації Одеського припортового заводу і планує  рекомендувати Кабінету міністрів України не оголошувати повторний конкурс з продажу пакету акцій ОПЗ зі зниженням стартової ціни до вирішення конфліктів навколо підприємства. Про це повідомляє інформаційне управління Ради.

"Члени Комісії планують, зокрема, рекомендувати Уряду утриматися на даний час від оголошення нового повторного конкурсу з продажу пакету акцій ОПЗ зі зниженням стартової ціни до вирішення конфліктів навколо підприємства, стабілізації його роботи та досягнення сприятливої кон’юнктури на світовому ринку на основну продукцію підприємства", - сказано в повідомленні.

Так, спецкомісія зазначила, що аналіз затверджених конкурсних умов приватизації ОПЗ у 2016 році свідчить про те, що у інноваційно-інвестиційній діяльності підприємства від потенційного покупця не вимагалося виконання жодного конкретного заходу з переоснащення виробництва, впровадження прогресивних технологій тощо.

Члени комісії вважають, що зменшення кваліфікаційних вимог та інвестиційних зобов’язань майбутнього переможця фактично не сприяло розширенню кола потенційних учасників конкурсу та збільшенню конкуренції при проведенні аукціону з приватизації ОПЗ.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що Кабінет міністрів прийме всі необхідні рішення для того, щоб Одеський припортовий завод (ОПЗ) відновив свою роботу вже з 1 жовтня поточного року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся