Коморовський підписав законопроект про фінансування системи ПРО у Польщі

П'ятниця 12 квітня 2013 14:20

Президент Польщі Броніслав Коморовський підписав законопроект про фінансування системи ПРО. Про це повідомляє "Польське радіо".

Коморовський підписав документ у місцевості Щіплішкі в північно-східній частині Польщі, де знаходиться станція радіолокації. Глава держави підкреслив, що вибрав місце, з якого видно проблеми польського сектора оборони і потенційні загрози.

"Ми стоїмо перед будівлею суперсучасного радара, що входить до складу общенатовской системи, розміщеної на території, що є гарним спостережним пунктом. Мова йде про те, щоб окрім знань про потенційні загрози, існувала також можливість ефективного реагування на загрози з повітря", - відмітив Коморовський.

Він також додав, що будова польської системи ПРО і системи протиповітряної оборони зміцнить ймовірність Польщі, як країни, здатної захищати свою територію.

Проект будівництва почнеться у 2014 р. і триватиме приблизно 10 років.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся