Командувач силами США в Сирії попередив РФ про намір захищатися

НовиниПолітика    21.08.2016 - 22:49
Фото: Стівен Таунсенд
Фото: Стівен Таунсенд

Таунсенд став першим воєначальником США, який публічно виступив із попередженням щодо Москви

Новий командувач військами США у Сирії та Іраку Стівен Таунсенд заявив, що американські сили будуть "захищати себе, якщо відчують загрозу". Із таким попередженням він виступив у відношенні Москви і Дамаска, повідомляє CNN.

За його словами, американська сторона попередила Росію про місцезнаходження своїх сил, і в разі, якщо вони будуть атаковані сирійською авіацією, вони "будуть захищати себе".

"Ми повідомили росіянам, де ми перебуваємо, вони сказали нам, що проінформували сирійців. Я просто сказав би, що ми будемо захищати себе, якщо відчуємо загрозу", - запевнив Таунсенд.


Таким чином він відреагував на інцидент в Ель-Хасак, коли урядові ВПС Сирії наносили удари поблизу американського спецназу. За даними видання, Таунсенд став першим американським воєначальником, який публічно виступив після цієї події з попередженням щодо Москви і Дамаска.

Командувач військами США в Сирії також висловив надію, що ІДІЛ буде переможена в 2017 році.

"Це моя ціль. Я маю намір зробити це", - пообіцяв генерал-лейтенант.

Нагадаємо, про те, що сирійські винищувачі здійснили авіаудари по області, де розташовується спецназ США, офіційний представник Пентагону повідомив 20 серпня.

On Top