Командувач силами США в Сирії попередив РФ про намір захищатися

НовиниПолітика    21.08.2016 - 22:49
Фото: Стівен Таунсенд
Фото: Стівен Таунсенд

Таунсенд став першим воєначальником США, який публічно виступив із попередженням щодо Москви

Новий командувач військами США у Сирії та Іраку Стівен Таунсенд заявив, що американські сили будуть "захищати себе, якщо відчують загрозу". Із таким попередженням він виступив у відношенні Москви і Дамаска, повідомляє CNN.

За його словами, американська сторона попередила Росію про місцезнаходження своїх сил, і в разі, якщо вони будуть атаковані сирійською авіацією, вони "будуть захищати себе".

"Ми повідомили росіянам, де ми перебуваємо, вони сказали нам, що проінформували сирійців. Я просто сказав би, що ми будемо захищати себе, якщо відчуємо загрозу", - запевнив Таунсенд.


Таким чином він відреагував на інцидент в Ель-Хасак, коли урядові ВПС Сирії наносили удари поблизу американського спецназу. За даними видання, Таунсенд став першим американським воєначальником, який публічно виступив після цієї події з попередженням щодо Москви і Дамаска.

Командувач військами США в Сирії також висловив надію, що ІДІЛ буде переможена в 2017 році.

"Це моя ціль. Я маю намір зробити це", - пообіцяв генерал-лейтенант.

Нагадаємо, про те, що сирійські винищувачі здійснили авіаудари по області, де розташовується спецназ США, офіційний представник Пентагону повідомив 20 серпня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top