Кількість вступників до ВНЗ на підставі сертифікату про здачу тестування у школі збільшилася у 2,5 рази - до 116 тис. осіб.

Кількість випускників шкіл, які зможуть вступити до вищих навчальних закладів на підставі сертифікату про здачу тестування у школі, збільшилася майже у 2,5 рази - до 116 тис. осіб. Про це повідомив міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко під час візиту до приймальної комісії Національного авіаційного університету. За його словами, кількість випускників старшої школи становить цього року 448 тис. осіб. Він також повідомив, що здобути освіту за програмою бакалавра за державні кошти зможе 145 тис. осіб, що на 3,2% більше, ніж 2006 р. Отримати освіту за програмою спеціаліста за державні кошти зможуть 97,3 тис. осіб, що на 2,6% більше, ніж у 2006 р. Крім того здобути освіту за програмою магістра цього року зможуть 32,3 тис. осіб, що на 11,4% більше, ніж у 2006 р.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся