У Когута спростували інформацію про приналежність підприємства "Укрспецполіграфія" до ЄДАПС

П'ятниця 20 січня 2017 09:30
У Когута спростували інформацію про приналежність підприємства "Укрспецполіграфія" до ЄДАПС
Ігор Когут призначений на посаду директора держпідприємства "Поліграфкомбінат "Україна"

ТОВ "Укрспецполіграфія" засноване в 2001 році

Інформація про приналежність підприємства "Укрспецполіграфія" до консорціуму ЄДАПС не відповідає дійсності. Про це йдеться в повідомленні прес-служби новопризначеного директора державного підприємства "Поліграфкомбінат "Україна", екс-директора ТОВ "Укрспецполіграфія" Ігоря Когута.

Зокрема, у прес-службі заявили, що підприємство з обмеженою відповідальністю "Укрспецполіграфія", засноване в 2001 році, здійснює свою діяльність у сфері друку захищеної поліграфічної продукції і не є учасником будь-яких консорціумів та інших бізнес-конгломератів. Ігор Когут, згідно з даними прес-служби, з листопада 2005 року був директором підприємства.

"Мені дуже неприємно, що у пресі була піднята хвиля негативу і подана недостовірна інформація про мене і підприємство, яким я керував. "Укрспецполіграфія" - підприємство, яке багато років працює на ринку і є самостійною структурою", - зазначив Ігор Когут.

Нагадаємо, раніше ЗМІ стало відомо, що Кабінет міністрів затвердив Ігоря Когута на посаду директора державного підприємства "Поліграфкомбінат "Україна".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся