Кофі Аннан: З ухваленням подальшого рішення щодо Сирії не можна зволікати

Субота 14 липня 2012 17:49

Конфліктуючі сторони в Сирії повинні зрозуміти, що порушення розпоряджень Ради Безпеки ООН спричинить негативні наслідки для обох сторін. З такою заявою звернувся до РБ ООН спецпосланець по Сирії Кофі Аннан.

У звернення Аннана до Ради безпеки, письмовий текст якого опинився у розпорядженні Reuters, заявляється, що нове масове вбивство в селищі Тремсех, в нападі на який брали участь танки, бронемашини і бойові вертольоти, показує зневагу до розробленого Радою плану по перемир'ю.

"Сьогодні ми ще раз на гіркому досвіді переконалися в тому, що в Сирії відмовляються прислухатися до резолюцій Ради Безпеки, - відзначив Аннан. - У зв'язку з цим я вимушений ще раз звернутися до Ради з проханням вжити заходів і дати зрозуміти всім сторонам конфлікту в Сирії, що подібна поведінка не може продовжуватися далі".

"В світлі нинішніх обставин ми не можемо зволікати з ухваленням рішення про подальші дії в Сирії", - також заявив Аннан.

У Сирії з березня 2011 р. продовжується протистояння влади і опозиції. Сирійська опозиція вимагає відставки Президента країни Башара Асада, звинувачуючи урядові сили в масових звірствах по відношенню до мирного населення. Офіційний Дамаск стверджує, що під прикриттям демократичних гасел в країні орудують "банди озброєних терористів".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся