ua ru

У КНДР назвали випробування балістичних ракет "заходами самозахисту"

У КНДР назвали випробування балістичних ракет "заходами самозахисту" Фото: Північна Корея назвала випробування балістичних ракет "заходами самозахисту"

Рада Безпеки США засудила запуск ракети

Посол Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) заявив у вівторок, 14 лютого, що запуск балістичної ракети 12 лютого був "заходом самооборони", передає Reuters.

Повідомляється, що запущена КНДР ракета мала радіус дії понад 2000 км. Вона досягла висоти близько 550 км і пролетіла близько 500 км у бік Японії до падіння в море на сході від Корейського півострова.

Рада Безпеки США у понеділок засудила запуск ракети, закликаючи членів "подвоїти зусилля" щодо забезпечення дотримання санкцій відносно Північної Кореї.

Хан Те Сон, новий посол КНДР при Організації Об'єднаних Націй у Женеві, звернувся до ініційованої США Конференції з роззброєння з заявою про те, що усі ракетні випробування КНДР відбуваються у рамках забезпечення безпеки.

"Різні тестові випробування, проведені КНДР для посилення потенціалу самооборони, без винятку, є заходами самозахисту для оборони національного суверенітету і безпеки народу від прямих погроз з боку ворожих сил," - заявив посол.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Північна Корея здійснила запуск балістичної ракети у напрямку Японського моря.