КНДР готується провести чергове ядерне випробування

НовиниПолітика    12.07.2016 - 05:22
Фото: Кім Чен Ин
Фото: Кім Чен Ин

Останні супутникові зображення показують високий рівень активності на полігоні

Дослідники відзначають, що на знімках, отриманих в результаті супутникової зйомки, зафіксована висока активність на полігоні для ядерних випробувань Пхунгери у КНДР. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на моніторингову групу США, яка опублікувала матеріали на сайті 38 North.

На думку вчених, активність на полігоні може свідчити про підготовку п'ятого за рахунком ядерного випробування, приводом для якого могло послужити рішення США внести в чорний список лідера країни Кім Чен Ина за порушення прав людини.


"Абсолютно очевидно, що Північна Корея перебуває у стані готовності, що дозволило б проведення майбутніх ядерних випробувань, якщо замовлення приходить з Пхеньяну", - йдеться в документі.

Зазначимо, КНДР минулого тижня заявила про плани на запуск. Північна Корея провела своє четверте ядерне випробування в січні.

Фото: КНДР готується до нового ядерного випробування

Фото: висока активність на полігоні в КНДР

Нагадаємо, влада Північної Кореї (КНДР) попередила, що вони будуть робити "фізичні дії" у відповідь на розгортання в Південній Кореї системи ПРО THAAD (Terminal High Altitude Area Defense).

On Top