ru ua

Клюєв і посол США Пайетт обговорили ситуацію на Близькому Сході

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Андрій Клюєв провів зустріч з послом США в Україні Джеффрі Пайеттом, на якій були обговорені перспективи співпраці у сфері безпеки, у тому числі в галузі нерозповсюдження ядерної зброї, а також ситуація на Близькому Сході. Про це повідомляє прес-служба секретаря РНБО.

Також співрозмовники обговорили процес євроінтеграції України. Клюєв зазначив, що Україна рішуче налаштована на підписання угоди про асоціацію з ЄС на Вільнюському саміті "Східного партнерства". У той же час він підкреслив, що українська сторона буде докладати всі зусилля для розвитку партнерських відносин з Росією та іншими країнами СНД.

Учасники зустрічі обговорили широке коло питань, пов'язаних з двостороннім співробітництвом України і США. В першу чергу мова йшла про економічні питання - сфері енергетики і торгівлі, а також умов для роботи американських інвесторів в Україні. Клюєв зазначив, що сьогоднішній двосторонній товарообіг не відповідає реальному потенціалу торговельного взаємодії між країнами. Секретар РНБО нагадав, що США займають сьоме місце серед торгових партнерів України.