Клінтон випереджає Трампа на 3%, - опитування NYT

НовиниПолітика    03.11.2016 - 17:43
Фото: кандидат в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон
Фото: кандидат в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон

Клінтон лідирує серед виборців з вищою освітою і чорношкірих людей

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон випереджає кандидата в президенти США від республіканців Дональда Трампа на 3%. Про це свідчать результати нового соціологічного опитування, проведеного телеканалом CBS і газетою The New York Times.

За підсумками опитування, за п'ять днів до президентських виборів у США Клінтон підтримують 45% респондентів, а Трампа - 42%.

Наголошується, що Клінтон випереджала Трампа протягом практично всієї президентської гонки.

Цікавим є той факт, що після публікації електронних листів Клінтон 32% респондентів заявили, що швидше за все не будуть голосувати за демократку. При цьому 5% опитаних після історії з листами виявили бажання віддати свій голос Клінтон.

Що стосується звинувачень Трампа в сексуальних домаганнях, ця інформація змусила 39% респондентів з меншою ймовірністю голосувати за Трампа. Тільки 2% людей заявили, що після історій з домаганнями з більшою ймовірністю проголосують за Трампа.

Результати опитування показали, що Клінтон в основному підтримують жінки, а серед прихильників Трампа переважають чоловіки.

Кількість жінок, які готові віддати свій голос за республіканця, останнім часом зменшилася.

Крім того, Клінтон лідирує серед виборців з вищою освітою і чорношкірих людей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Барак Обама вважає, що поразка Клінтон на президентських виборах відкине США назад.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top