Клімкін виключає амністію для скоїли злочини проти людства бойовиків

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін виключає амністію для скоїли злочини проти людства бойовиків. Про це Він заявив в ході години уряду у Верховній Раді, передає кореспондент РБК-Україна.
Відповідаючи на уточнююче питання про те, чи будуть амністовані бойовики ДНР і ЛНР, Він відповів: "Ні. Будь-які кроки з т. зв. амністії будуть здійснюватися тільки в рамках закону, який приймався в Раді. І амністія не може бути застосована до тим, це однозначна позиція, стосовно тих, хто здійснив злочини проти людства".
Міністр також зазначив, що питання децентралізації влади на Донбасі буде розглядатися тільки в рамках конституційної реформи.
Нагадаємо, 12 лютого в Мінську Президент України Петро Порошенко, Президент Росії Володимир Путін, Президент Франції Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Ангела Меркель після 16 годин переговорів виробили комплекс заходів по врегулюванню конфлікту на Донбасі, який в результаті підписали контактна група та лідери ДНР/ЛНР. Також "нормандська четвірка" прийняла спільну декларацію на підтримку цих заходів.