Клієнти "Запоріжгаз збуту" можуть 2 місяці платити за газ через інтернет без комісії

НовиниЕнергетика    24.10.2016 - 14:02
Клієнти "Запоріжгаз Збуту" можуть 2 місяці платити за газ через інтернет без комісії
Клієнти "Запоріжгаз Збуту" можуть 2 місяці платити за газ через інтернет без комісії

Протягом жовтня-листопада жителі Запорізької області, які зареєстровані в Особистому Кабінеті на сайті 104.ua та є власниками карток Visa, можуть платити за газ без комісії через сервіс онлайн-платежів iPay.ua. Про це повідомляє прес-служба "Запоріжгаз Збуту".

"Перевага сервісу Особистий кабінет, який дозволяє жителям області значно заощадити свій час - це можливість відразу оплачувати рахунки за спожитий газ, при необхідності можна роздрукувати квитанцію. А до кінця листопада це можна зробити без комісії", - говорить директор ТОВ "Запоріжгаз Збут" Тетяна Колесникова.

За даними прес-служби, оплата за газ через Особистий кабінет займає кілька хвилин. А через сервіс онлайн-платежів iPay.ua до платника прийде лист з посиланням на оплату - тому йому не треба вводити номер особового рахунку. Для оплати рахунку за вересень достатньо просто натиснути на кнопку "Оплатити".

Крім того, повідомляється, що в Запоріжжі на сьогоднішній день через iPay.ua. за блакитне паливо заплатили майже 500 осіб. Сервісом Особистий кабінет на сайті 104.ua вже скористалися майже 70 тисяч жителів Запорізького регіону.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся