Клієнти "Рівнегаз збуту" можуть до кінця листопада платити за газ без комісії

НовиниЕнергетика    25.10.2016 - 15:02
Клієнти "Рівнегаз Збуту" можуть до кінця листопада платити за газ без комісії
Клієнти "Рівнегаз Збуту" можуть до кінця листопада платити за газ без комісії
У Рівному двох підлітків госпіталізували з алкогольним отруєнням Фахівці "Рівнегазу" перевірили газові прилади в будинках майже 120 тис. жителів

До 30 листопада споживачі газу Рівненської області, які є власниками картки Visa, можуть платити за газ без комісії з особистого кабінету на сайті 104.ua через сервіс онлайн-платежів iPay.ua. Про це повідомляє прес-служба "Рівнегаз Збуту".

У зв'язку з початком опалювального сезону платежі жителів за газ ростуть, і питання оплати спожитого палива без комісії стає особливо актуальним. Тому з 4 жовтня по 30 листопада споживачі природного газу в Рівненській області мають можливість, зареєструвавшись в особистому кабінеті на сайті 104.ua, оплачувати послуги з газопостачання швидко і без комісії, повідомляє прес-служба.

"Онлайн сервіс "Особистий кабінет" дозволяє жителям області значно заощадити свій час та кошти. Адже, крім того, що з його допомогою можна миттєво оплачувати рахунки за спожитий газ, до кінця листопада це можна зробити без комісії", - говорить директор ТОВ "Рівнегаз Збут" Леонід Кошельник.

Теги: Рівне
Читайте в розділі

Промисловці прийдуть під Кабмін і "Нафтогаз" для захисту своїх інтересів

Ціна нафти Brent опустилася нижче 54 доларів за барель

Сервісами "Житомиргазу" клієнти компанії скористалися понад 370 тис. разів

On Top