Кличко викликав голову "Київавтодору" для доповіді про події на підприємстві

Кличко викликав голову "Київавтодору" для доповіді про події на підприємстві
Фото: Віталій Кличко

Густєлєв надав висновки з протоколів обшуку приміщень "Київавтодору"

Мер Києва Віталій Кличко викликав на засідання Київради керівника комунальної корпорації "Київавтодор" Олександра Густєлєва, щоб той доповів, що відбувається на підприємстві. Про це повідомляється у Facebook київського міського голови.

“У ЗМІ з'явилася інформація про обшуки СБУ і Генпрокуратури на комунальному підприємстві "Київавтодор". І прозвучали серйозні звинувачення в нібито розкраданні на мільйони гривень. Ми виділяли з бюджету великі кошти на "Київавтодор", за які заплановано великий обсяг ремонту доріг у столиці. Ми - за прозорість і відкритість роботи всіх структур та підприємств столиці. І зараз я викликав керівника комунальної корпорації "Київавтодор" Олександра Густєлєва, щоб ми в цьому залі отримали інформацію і пояснення того, що вчора там відбувалося", - зазначив на початку засідання Київради Віталій Кличко.

Під час доповіді, керівник "Київавтодору" підкреслив, що вказана на офіційному сайті СБУ і розтиражована ЗМІ інформація "у супроводі яскравих фото з купою готівки і величезною кількістю печаток і штампів невідомих компаній" взагалі не відповідає дійсності.

Олександр Густєлєв також зачитав висновки з протоколів обшуку приміщень і будівлі "Київавтодору".

"Надано, а також у ході проведення обшуку виявлено тендерна документація, договори, платіжні відомості, акти виконаних робіт. Зазначених в ухвалі суду речей або документів (подвійна (чорна) бухгалтерія, неофіційні печатки і штампи, документи з подвійною бухгалтерією, бланки з відтисками печаток і т. д) знайдено не було! При обшуку відсутні - як у кабінеті Генерального директора, так і в будь-яких інших приміщеннях КК "Київавтодор" - будь-які цінності, валюта, гроші, ювелірні вироби, предмети старовини та інше. Протокол підписаний чотирма співробітниками силових відомств", - зазначив гендиректор КК "Київавтодор".

Він зазначив, що вищевказаних речей і документів і не могло бути, враховуючи, що всі тендерні закупівлі здійснюються "Київавтодором" в системі Prozorro абсолютно відкрито і відповідно до закону України.

"Все, вказане мною, викладено на офіційному ресурсі корпорації "Київавтодор", з справжніми фото та попередніми результатами слідчих дій", - підкреслив Густєлєв.

"Дуже сподіваюся, що найближчим часом силовими відомствами, які проводять слідчі дії, буде офіційно спростовано вчорашні безпідставні звинувачення, визнано, що оприлюднені фото взагалі не мають відношення до корпорації "Київавтодор" або її керівництва. А також після закінчення відповідної перевірки буде офіційно підтверджено про відсутність звинувачень на адресу КК "Київавтодор" та її керівництва", - підкреслив керівник корпорації.

Після виступу Густєлєва мер Києва підкреслив, що правоохоронні органи повинні дати логічне пояснення розбіжностей інформації в матеріалах, які з'явилися в ЗМІ, і в протоколах правоохоронців.

“Якщо є факти, докази, - винних ми покривати не будемо, і всі вони повинні бути притягнуті до відповідальності, - підкреслив Кличко. - Тому що, хочу відзначити, що буквально тиждень тому подібна ситуація була на "Київпастрансі" - теж обшуки, теж оголошені мільйонні збитки, а за фактом доказів не знайшли і не привели".

Тому, зазначив Віталій Кличко, СБУ повинна провести внутрішнє розслідування щодо цих інцидентів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся