Кличко втратив довіру киян, - "Рух за реформи"

Мер Києва Віталій Кличко втратив довіру киян у зв'язку з повною неспроможністю його команди у багатьох муніципальних питаннях. Про це заявив один з лідерів громадського руху "Рух за реформи" Вадим Якимець.

З'явилася інформація про те, що партія "Солідарність" Петра Порошенка готується поглинути "Удар" Віталія Кличка. Визначити долю мера Києва планується на з'їзді, дату якого попередньо призначили на 12 серпня.

На думку громадських діячів і столичних активістів, це свідчить про повну втрату Кличком підтримки киян. Якщо на минулих виборах за Віталія Кличка проголосували більшість киян, то в цей раз колишній боксер не може розраховувати і на частку колишньої підтримки.

"Нинішня команда мера показала свою повну неспроможність у багатьох муніципальних питаннях. Підвищилося невдоволення комунальними тарифами, громадським транспортом. На краще нічого не змінилося, незважаючи на обіцянки. Життя киян стало гіршим і складнішим. Багато членів команди мера "засвітилися" в скандальних будівництвах, корупційних скандалах. Точка кипіння вже досягнута, тому Віталій Кличко зважився на останній крок - заручитися підтримкою Президента, щоб забезпечити собі хоч якийсь відсоток голосів", - пояснює один з лідерів громадського руху "Рух за реформи" Вадим Якимець.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся