ua en ru

Кличко пригрозив чиновникам за саботаж по виділенню землі сім'ям загиблих киян-учасників АТО

Кличко пригрозив чиновникам за саботаж по виділенню землі сім'ям загиблих киян-учасників АТО Фото: Віталій Кличко

Київ повинен як можна швидше виділити землю сім'ям загиблих учасників АТО. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив під час засідання робочої групи з питань соціального захисту киян-учасників АТО, членів їх сімей і членів загиблих киян-учасників АТО.

"Ми неодноразово зустрічалися з сім'ями загиблих киян. Ключове питання, яке піднімалося - виділення землі. Ми почали обговорювати це питання ще в жовтні минулого року, проте до цих пір у нас відсутній детальний план території", - підкреслив мер.

У коментарі журналістам Кличко зазначив, що в першу чергу землю отримають сім'ї загиблих героїв.

"Я незадоволений тим, як вирішується це питання. Тому що ще в жовтні минулого року ми прийняли рішення про виділення землі, минуло майже 10 місяців, і до сьогоднішнього дня питання чомусь затягується. Я впевнений, ми повинні виділити землю як можна швидше, і я особисто проконтролюю це питання", - зазначив Київський міський голова.

За словами Кличка, не пізніше вересня Київрада має затвердити детальний план території, після чого депутати приймуть рішення про відвід конкретних ділянок.

Мер наголосив, що сприйматиме затягування питання виділення землі як саботаж з боку столичних чиновників.

"Всі відмовки департаментів не влаштовують ні мене, ні тих, кому ми обіцяли ділянки. Тому я жорстко вимагаю в найкоротші терміни вирішити питання виділення землі. Якщо його не врегулюють, я поставлю питання про професіоналізм тих осіб, які за це відповідають, і буду сприймати їхню роботу як саботаж і небажання виконувати свої обов'язки", - підкреслив Кличко.