Кличко поскаржився в прокуратуру на головного лікаря лікарні швидкої допомоги

НовиниНадзвичайні події    08.10.2014 - 14:16
Мер Києва Віталій Кличко поскаржився в прокуратуру на головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Ткаченко.

Мер Києва Віталій Кличко поскаржився в прокуратуру на головного лікаря Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олександр Ткаченко. Про це повідомляє прес-служба Кличка.

Зокрема, за результатами перевірки комісії департаменту охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації, Ткаченко не мав відповідної кваліфікації зайняти посаду головного лікаря на момент призначення в 2005 році.

Крім цього, за даними перевірки, головлікар нераціонально витратив понад 800 тисяч бюджетних коштів при проведенні капітального ремонту в лікарні. Також медичний заклад замовило п'ять машин у комунальній організації "Київмедспецтранс".
За словами Кличка, Ткаченко був включений в люстраційний список Євромайдана.

"У лікарні замовчували списки прізвищ постраждалих під час зіткнень 1 грудня 2013 року. Згодом Ткаченко змусив написати заяву про звільнення з роботи лікаря швидкої допомоги Валентину Григор'єву, яка поставила чесний діагноз побитому "Беркутом" хлопцеві під час подій на Банковій", - йдеться в повідомленні.

Кличко також запевнив, що подальші перевірки у лікарнях Києва будуть продовжуватися.

Нагадаємо, раніше суд заборонив Київській міській державній адміністрації провести перевірку "Центру мікрохірургії ока".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top