Кличко відкрив нове приймальне відділення в Київській дитячій клінічній лікарні №1

НовиниМедицина    21.04.2017 - 14:01
Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко

На базі приймального відділення дитячої лікарні буде створене відділення екстреної меддопомоги

Київський міський голова Віталій Кличко відкрив нове приймальне відділення в Київській міській дитячій клінічній лікарні № 1 та зазначив, що на його базі створять відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Про це йдеться у повідомленні прес-служби КМДА.

"Ми зараз знаходимось у новому приймальному відділенні дитячої лікарні № 1. Після ремонту та закупівлі нового обладнання ця лікарня стала однією з найкращих не тільки в Києві, а й в Україні. Із бюджету столиці ми виділили майже 30 млн грн на капітальний ремонт і закупівлю сучасного обладнання, яке відповідає найвищим стандартам. Адже для кожного з нас найважливіше – це здоров’я наших дітей", – підкреслив Кличко.

Міський голова оглянув діагностичні кабінети з новим обладнанням, а також сучасні операційні та протишокові.

"Ми також плануємо, що на базі цієї лікарні буде відкрите відділення невідкладної допомоги", – підкреслив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що столична влада робить усе можливе, щоб підтримати працівників медичної галузі.

"Ми здійснюємо доплати до ставок медиків за рахунок коштів міського бюджету. Загалом же ми майже вдвічі збільшили фінансування медицини, і цього року з бюджету будуть виділені рекордні 7,5 млрд грн", – підкреслив він.

On Top