Кличко зобов’язав керівника Печерського району до 1 вересня завершити реконструкцію дитсадка

НовиниСуспільство    17.08.2016 - 16:20

Мер Києва Віталій Кличко зобов’язав голову Печерського району столиці Сергія Мартинчука до 1 вересня завершити роботи з реконструкції у дитсадку № 720 на бульварі Дружби Народів. Про це Віталій Кличко заявив під час інспекції навчальних закладів за участі голів районів Києва.

"Дитсадок готовий на 90%. Батьків не цікавлять ваші проблеми з "Київводоканалом" або якісь інші відмовки. 1 вересня дитячий садок повинен бути відкритий. Якщо ви неспроможні освоїти кошти, які на це виділені, провести необхідні роботи, виникає питання: чи на своєму ви місці?", – наголосив Віталій Кличко, звернувшись до очільника району. Голова району пообіцяв зробити все, щоби садок 1 вересня був відкритий.


Після цього мер і керівники районів відвідали школу № 62 у Дарницькому районі, де тривають ремонтні роботи у частині приміщення для початкової школи. Оскільки Київська інженерна гімназія, яка розташована поблизу, завантажена на 150%, а школа № 62 – лише на 50%, столична влада ухвалила рішення перевести молодші класи з гімназії до школи, зробивши в ній ремонт.

Мер оглянув приміщення і дав завдання в. о. голови Дарницького району Василю Лозовому не тільки провести необхідні ремонтні роботи всередині приміщення, а також і пофарбувати фасад школи.

"Школа виглядає обшарпаною. Мені кажуть, навіщо робити ремонт, якщо тут наступного року здійснюватимуть теплосанацію, – зазначив Віталій Кличко. – Ваш район – це ваше обличчя. Зовнішньо школа повинна виглядати так само добре, як і в приміщенні. Це невеликі кошти – пофарбувати стіни.  Даю завдання в. о. голови району привести зовнішній вигляд школи до належного рівня".

Із бюджету Києва у 2016 році  на підготовку до нового навчального року та осінньо-зимового періоду виділено 1,1 млрд грн., що вдвічі більше у порівнянні з 2015 роком.

On Top