ru ua

Кличко звернувся до українців: за минулий рік ми стали сильнішими і добрішими

Кличко звернувся до українців: за минулий рік ми стали сильнішими і добрішими Фото: Віталій Кличко (facebook.com / Vitaliy Klychko)
Автор: РБК-Україна

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до українців та привітав усіх з прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим.

Відео привітання Кличко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі! Ми пройшли цей рік. А це вже добре. Так, усім було складно. Але ми не зневірились. Ми працювали, підтримували один одного. Ми почали більше цінувати близьких. І бачити приємне навколо. Більше любити своє місто і його красу, радіти простим речам. Я вважаю, що за минулий рік ми стали сильнішими і добрішими. Тому ми все подолаємо. Разом! Я бажаю вам миру, добра, міцного здоров'я і віри в дива! З Новим роком та Різдвом Христовим! Бережіть себе!" - сказав Віталій Кличко.

Друзі! Ми пройшли цей рік. А це вже добре!:) Так, усім було складно. Але ми не зневірились. Ми працювали, підтримували один одного. Ми почали більше цінувати близьких. І бачити приємне навколо. Більше любити своє місто і його красу, радіти простим речам... Я бажаю вам миру, добра, міцного здоров'я і віри в дива! З Новим роком та Різдвом Христовим! Бережіть себе!

Posted by Віталій Кличко on Wednesday, December 30, 2020

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко повідомляв, що на час зимових канікул міська влада підготувала для столичних школярів чимало святкових заходів в онлайн форматі.

Також РБК-Україна писало, що на новорічні свята в Україні буде ще два періоду довгих вихідних. Завдяки перенесенню робочого дня на Різдво українці відпочиватимуть чотири дні поспіль.