Кличко сподівається, що політика партії ХДС і Німеччини загалом щодо України не зміниться

Кличко сподівається, що політика партії ХДС і Німеччини загалом щодо України не зміниться
Фото: Віталій Кличко взяв участь у з’їзді партії ХДС (kiev.klichko.org)

Кличко взяв участь у з’їзді партії ХДС у Гамбурзі

Мер Києва, лідер партії "Удар" Віталій Кличко сподівається, що зі зміною голови найпотужнішої партії Німеччини - Християнсько-демократичного-союзу- підтримка України, співпраця і відносини між Україною та Німеччиною не зміняться. Про це він сказав в коментарі журналістам на з’їзді партії ХДС, який відбувається у Гамбурзі, повідомляє прес-служба Кличка.

"Я не вперше запрошений на з’їзд ХДС, адже ця партія вже майже 7 років є партнером партії "Удар", ми співпрацюємо і спілкуємося. Цьогорічний же з’їзд дуже важливий для майбутнього як самої ХДС, так і Німеччини. Партія обирає нового лідера, оскільки Ангела Меркель, яка очолює Християнсько-демократичний союз протягом 18 років, йде з посади голови партії. Також, як раніше заявила Меркель, вона не висуватиме свою кандидатуру на посаду глави німецького уряду в 2021 році", - зазначив Кличко.

Він підкреслив, що ХДС активно підтримує Україну в її прагненні стати частиною європейської родини. Підтримує реформи, зовнішньо-політичні зусилля. І від того, хто тепер очолить партію, залежить дуже багато.

"Але я сподіваюся, що політика щодо України не зміниться, і будуть продовжені ті напрацювання, які впроваджувалися протягом минулих років співпраці між Німеччиною та Україною. Впроваджувалися за підтримки та участі Ангели Меркель", - відзначив Кличко.

Свої кандидатури на лідерство в політичній силі висунули 12 членів ХДС, проте основними претендентами є троє з них - Аннегрет Крамп-Карренбауер, Фрідріх Мерц та Йенс Шпан (нинішній міністр охорони здоров’я).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся