ua en ru

Кличко і голови асоціацій міст Польщі та Франції домовилися про співпрацю

Кличко і голови асоціацій міст Польщі та Франції домовилися про співпрацю Фото: зустріч Віталія Кличка, Анджея Поравскі та Крістофа Шаю (kiev.klichko.org)

Кличко наголосив, що успіх кожного міста - це успіх країни загалом

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко зустрівся з виконавчим директором Асоціації міст Польщі Анджеєм Поравскі та генеральним директором французької асоціації Крістофом Шаю. Про це повідомляє прес-служба київського мера на офіційному сайті.

Зокрема, на зустрічі Кличко подякував іноземним колегам за підтримку та співпрацю і наголосив, що для нього як голови Асоціації міст України та мера Києва дуже важливим є показати гідний результат роботи, щоб кожен українець міг відчути реальні досягнення місцевої влади.

"Я зацікавлений у тому, щоб кожне місто стало успішним та впроваджувало сучасні стандарти життя для своїх мешканців. Ми розуміємо, що успіх кожного міста – це успіх країни загалом", - наголосив Кличко.

Анджей Поравскі зазначив, що польська сторона рада втілювати разом з українськими колегами різноманітні муніципальні проекти та готова до більш тісної співпраці.

"Ми розуміємо, що сильна Україна - це і сильна Польща, і сильна Європа. Ми декларуємо готовність розвивати наше партнерство. Сподіваюся, що ми зможемо допомогти у ваших реформах", - зазначив він.

У свою чергу Крістоф Шаю наголосив на тому, що протягом довгого часу співпрацю між українськими та французькими містами складно було назвати продуктивною. Проте зараз французька сторона націлена на поглиблення співпраці, зокрема і через посередництво Польщі.

"Для нас важливо відновити тісні зв’язки між французькими та українськими містами. Є сильна зацікавленість реформувати наші відносини", - наголосив Шаю.

За даними прес-служби, Анджей Поравскі та Крістоф Шаю прибули до України, щоб взяти участь у Міжнародному саміті мерів, який відбудеться 28-29 листопада у Києві. Участь у відкритті заходу візьме і Віталій Кличко.