КВУ: 500 тис. українців не потраплять до списків виборців, якщо КСУ визнає конституційними положення закону про вибори, що оскаржує Президент.

Близько 500 тисяч українців не потраплять до списків виборців, якщо Конституційний суд (КСУ) визнає конституційними положення Закону "Про вибори народних депутатів", які оскаржує в КСУ Президент України Віктор Ющенко. Про це на прес-конференції в прес-центрі РБК-Україна заявив голова Комітету виборців (КВУ) Ігор Попов. За його словами, відведено замало часу для передачі даних про громадян, які повернулися в Україну з-за кордону напередодні виборів, від Держприкордонслужби до виборчих комісій. Тому це може призвести до того, що багатьох з таких громадян буде безпідставно виключено зі списків виборців. У такому випадку, виникнуть підстави оскаржувати результати виборів як такі, оскільки не зможуть проголосувати до півмільйона виборців. Водночас І.Попов висловив переконання, що положення закону про вибори нардепів, що стали предметом подання Президента в КСУ, Суд визнає неконституційними.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся