Більше 60 нардепів пропустили 90% голосувань Ради, - КВУ

Більше 60 нардепів пропустили 90% голосувань Ради, - КВУ
Фото: Верховна Рада (РБК-Україна, Віталій Носач)

66 депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради

У лютому 66 народних депутатів пропустили 90% голосувань Верховної Ради. З них десять - не проголосували ні разу, передає комітет виборців України (КВУ).

Повідомляється, що всього в лютому було проведено дев'ять пленарних засідань, на яких було 254 голосуваннь.

Згідно з інформацією КВУ, серед депутатів, які не проголосували ні разу за місяць: Нестор Шуфрич, Віталій Чепинога, Михайло Поплавський, Євген Бакулін, Олесь Довгий, Вадим Рабинович, Дмитро Ярош, В'ячеслав Костянтинівський (заявив про складання повноважень). Також не голосували депутати Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

Окремі нардепи проголосували лише кілька разів на місяць. Так, двічі натиснули кнопку Сергій Ларін (Опоблок), Денис Омелянович (Опоблок), Віталій Хомутинник ( "Відродження"), Костянтин Жеваго (позафракційний), Євген Мураєв (позафракційний), Аркадій Корнацький (БПП). Зазначені депутати пропустили голосування Ради з невідомих причин. Тобто, не з-за хвороби або відрядження.

Крім того, найчастіше ігнорували голосування депутати "Опозиційного блоку" і "Видрождення". З 66 депутатів 21 член фракції "Опозиційний блок", 12 - "Відродження". Тобто, кожен другий депутат із складу цих фракцій пропустив 90% голосувань у лютому.

Більше 60 нардепів пропустили 90% голосувань Ради, - КВУФото: cvu.org.ua

Нагадаємо, всі засідання Верховної ради України у лютому пропустили сім народних депутатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся