КВУ: в облради обрано близько 15% жінок

КВУ: в облради обрано близько 15% жінок
Фото: місцеві вибори в Україні

На попередніх виборах жінки отримали 12% мандатів в обласних радах

Середній рівень представництва жінок у новообраних обласних радах - 15,1%. Порівняно з попередніми виборами, коли жінки отримали 12% мандатів в обласних радах, ситуація з гендерним балансом незначно покращилася, йдеться в повідомленні прес-служби Комітету виборців України (КВУ) на сторінці в Facebook.

За даними КВУ, такий результат не відповідає відсотку жінок серед кандидатів в обласні ради - 29,8%. Так само як і на виборах у міські ради, у кандидаток-жінок були вдвічі менші шанси бути обраними, ніж у кандидатів-чоловіків.

"Найбільший рівень представництва жінок у Сумській обласній раді - 21,9%. 14 з 64 новообраних депутатів цієї ради - жінки. У Хмельницькій обласній раді представництво жінок досягла 21,4%, з 84 новообраних депутатів, 16 є жінками", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що найнижче представництво жінок в Одеській обласній раді (9,5%). Серед 84 депутатів лише 8 жінок.

КВУ порахував гендерний баланс в новообраних обласних радах #жінкиврадахКомітет виборців України проаналізував резул...

Posted by КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ on 5 листопада 2015 р.

Нагадаємо, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори. РБК-Україна стежить і оновлює інформацію ЦВК, яка відображає результати місцевих виборів в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся