Китай здійснив запуск безпілотного космічного модуля "Тяньгун-1"

Китай успішно здійснив запуск безпілотного космічного модуля "Тяньгун-1" ("Небесний палац-1") з космодрому Цзюцюань в провінції Ганьсу на півночі центральної частини КНР. Модуль був виведений на орбіту ракетоносієм "Чанчжен-2Ф" ("Великий похід-2Ф"). Запуск транслювався в прямому ефірі Центрального телебачення республіки. Старт корабля відбувся у 21:16 за місцевим часом (16:16 за київським часом), передає Reuters.
Запуск безпілотного модуля відкриває програму, яка передує створенню китайської космічної станції; остання, як очікується, почне свою роботу в 2020 р. Зокрема, в ході роботи модуля планується відпрацювати процес стиковки апаратів на орбіті, забезпечити належний рівень життєдіяльності та безпеки космонавтів у період короткочасного перебування на борту, а також умови для їх роботи, провести медичні експерименти, тести в області використання космічного простору, а також випробувати технічне обладнання космічної станції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся