Китай має намір вкласти 300 млн дол. в розвиток інфраструктури Ялти

Субота 13 серпня 2011 14:45

Інвестори Китайської Народної Республіки планують вкласти кошти в сумі 300 млн доларів у розвиток інфраструктури Ялти. Про це в ході зустрічі делегації ділових кіл КНР з головою Верховної Ради Криму Володимиром Константіновим в Сімферополі повідомив заступник президента China Development Bank Жао Жіанпін, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами заступника голови китайського банку, компанія готова вкласти близько 300 млн дол. в інфраструктуру південнобережного міста, він додав, що дане питання обговорювалося раніше з міським головою Ялти Олексієм Боярчуком в рамках їх зустрічі 11 серпня.
"Ми запропонували керівництву Ялти створити державне приватне партнерство і розглянути можливість окремого фінансування для будівництва в цьому місті доріг, водопостачання, каналізації", - сказав Жіанпін.
У свою чергу Константинов повідомив, що на сьогоднішній день в Криму реалізується 80 інвестиційних проектів на загальну суму 11,2 млрд дол. При цьому інвестиції надійшли з 47 країн світу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся