ua ru

Китай придбав у Airbus 140 літаків

Китай придбав у Airbus 140 літаків Фото: Airbus (airbus.com)

Пасажирські літаки A320 і A350 закупить КНР у компанії Airbus

Китайська компанія China Aviation Supplies Holding Company (CAS) підписала в Берліні угоду з європейською компанією-виробником Airbus про купівлю 140 літаків. Про це повідомляє прес-служба Airbus.

"CAS підписала з Airbus угоду про купівлю в цілому 140 літаків. Угода включає в себе 100 літаків сімейства A320 і 40 літаків сімейства A350 XWB, що відображає високий попит китайських авіакомпаній на всі сегменти ринку, включаючи внутрішні, недорогі, регіональні та міжнародні перевезення", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, угоду було підписано в Берліні генеральним директором Airbus Томом Ендерсом, і виконавчим віце-президентом CAS Сун Бо, у присутності президента Китаю Сі Цзіньпіна і канцлера Німеччини Ангели Меркель.

"Це чудове підтвердження якості наших провідних продуктів", - резюмував контракт Том Ендерс.

altalt

Фото: літаки A320 і A350 (airbus.com)

Так, станом на травень 2017 року діючий парк літаків виробництва Airbus у китайських авіаліній склав 1440 одиниць, 1230 з яких є літаками сімейства A320.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Китаї випробували найбільший у світі літак-амфібію. Розроблений китайськими дизайнерами та визнаний найбільшим у світі сучасним гидросамолетом, AVIC AG600 успішно пройшов наземне випробування.