ru ua

У Китаї створили 3D принтер вартістю в 129 доларів

У Китаї створили 3D принтер вартістю в 129 доларів Фото: 3D принтер (3ders.org)

У Китаї почали кампанію зі збору коштів на виробництво дешевого 3D принтера

У Китаї почали збір коштів на виробництво 3D принтера SparkMaker, який буде коштувати 129 доларів. Про це повідомляє 3Ders.

Так, зазначено, що 3D принтер на основі РК-дисплея, який друкує у високому дозволі. На даний момент кампанія зібрала вже понад 65 тисяч доларів США, що в три рази перевищує первинну мету кампанії.

"Незважаючи на те, що 3D друк популярна вже кілька років, апаратне забезпечення було дорогим, не дозволяючи багатьом досліджувати нескінченні можливості творчості, які він дозволяє. Крім того, складне програмне забезпечення для проектування і 3D моделювання стали передумовою для роботи в 3D. SparkMaker компактний, красивий і зручний для користувача. Він відрізняється простотою друку з однією кнопкою, зручною завантаженням багатобарвних смол і готовими до друку завантажуваними конструкціями", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Данії колектив архітекторів Create.dk при підтримці Технічного університету Ейндховена (Нідерланди) побудує перший у місті Нюборг житловий будинок, стіни і стеля якого будуть надруковані на 3D-принтері з бетону.