Київрада прийняла рішення про можливість продажу земділянок не с/г призначення із розстроченням платежу на строк більше 5 років.

Київська міська рада прийняла рішення про можливість продажу земділянок не с/г призначення із розстроченням платежу на строк більше 5 років із щомісячною виплатою рівними частинами. Таке рішення було прийняте сьогодні на пленарному засіданні Київради, передає кореспондент РБК-Україна. Згідно з документом, рішення про продаж земділянок особам, які подали клопотання про закупівлю, приймається за умови плати авансу в розмірі 20% вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земділянки. Відповідне рішення Київрада прийняла тимчасово, до затвердження Кабміном порядку здійснення розрахунку за придбання земельних ділянок із розстроченням платежів. Контроль за виконання цього рішення покладається на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся