Київрада планує розглянути проект рішення щодо відведення земділянки на Володимирській гірці під забудову

Середа 11 липня 2012 17:19

Київська міська рада на пленарному засіданні 12 липня розгляне проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ "САС" на вул. Трьохсвятительській, 4-д, тобто на Володимирській гірці, для будівництва та обслуговування Музею Івана Марчука та апартаментів. Про це повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Денис Москаль, інформує прес-служба депутата.

"Приватна структура хоче забудувати парк "Володимирська гірка" у самісінькому центрі Києва, прикриваючись нібито благородною метою - спорудженням музею Івана Марчука. А виявилось, що крім музею, вони планують створювати ще й апартаменти. Фактично словосполучення "будівництво музею" у цьому випадку використовується лише як красива обгортка для уже остогидлої киянам цукерки під назвою "забудова парків і скверів". Сподіваюсь, колеги стануть на захист парку і відмовлять ТОВ "САС" у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою", - наголосив Москаль.

За словами депутата, ТОВ "САС" має намір отримати на Володимирській гірці земельну ділянку площею 0,09 га, на якій розташована громадська вбиральня.

"Ця структура ретельно підготувалась до забудови парку і вже навіть придбала будівлю громадської вбиральні, замість якої і планує звести багатоповерхівку. Думаю, що правоохоронні органи мають зацікавитись правовими аспектами купівлі ТОВ "САС" громадської вбиральні на Володимирській гірці", - зауважив Москаль.

Депутат Київради нагадав, що у Києві діє мораторій на видалення зелених насаджень.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся