Київрада передала в оренду Музею культурної спадщини четверту вежу Київської фортеці

Четвер 26 квітня 2012 14:36

Київська міська рада передала в оренду без проведення конкурсу потенційному інвесторові нежитлову будівлю по вул. Старонаводницькій, 2 - четверту вежу Київської фортеці. За дане рішення проголосували 76 з 99 депутатів, зареєстрованих у залі, передає кореспондент РБК-Україна.

Як зазначив доповідач з цього питання, начальник головного управління комунальної власності КМДА Дмитро Парфененко, "мова йде про четверту вежу, яка знаходиться біля будівлі Центрвиборчкому, і це майно перебуває на балансі комунального підприємства "Київський замок".

"Воно вже 10 років розтринькується і розтягується частинами, - сказав Парфененко і додав: - КМДА звернулася в Музей культурної спадщини. Вони просять передати їм в довгострокову оренду (дане приміщення) за умови реконструкції зазначеної будівлі з метою музеїфікації... і облаштування приміщення... під розміщення експозицій".

За словами Парфененка, потенційний інвестор готовий вкласти в реконструкцію даної будівлі 100 млн грн, і бере на себе зобов'язання, що цільовим призначенням даного об'єкта буде використання його як музею.

У свою чергу, присутній на засіданні Київради голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець підкреслив, що об'єкти, яким надано статус пам'ятника архітектури, за законом не можуть передаватися у використання приватним структурам.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся