УАГС прийняв до провадження апеляційну скаргу "Газ Україна" до "Київенерго"

Вівторок 24 квітня 2012 12:46

Київський апеляційний господарський суд прийняв апеляційну скаргу за позовом дочірньої компанії "ГазУкраїна" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна" до ВАТ "Київенерго" про стягнення 11,2 млн грн пені. Відповідне рішення оприлюднене на офіційному сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

"Прийняти апеляційну скаргу дочірньої компанії" Газ Україна "Національної акціонерної компанії" Нафтогаз Україна" у виробництво
Розгляд справи призначити на 15 травня 2012 р. в 12:00. Засідання відбудеться в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, пров.Рильський, 8 ", - говориться в рішенні суду.

Нагадаємо, господарський суд Києва 30 березня 2012 р. частково задовольнив позов "Газ Україна" про стягнення боргу з "Київенерго" в розмірі 24 млн грн, залишивши без задоволення позовні вимоги про стягнення 11,2 млн грн пені, 72 тис. грн інфляційних втрат і 217 тис. грн трьох відсотків річних.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся